HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 22 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Team statistics - Flamurtari
General
Matches played: 36
Win: 9
Draw: 11
Lost: 16
Highest home win:
Flamurtari - Terbuni

7-0
Highest home lost:
Flamurtari - Tirana

0-2
Highest away win:
Terbuni - Flamurtari

0-2
Highest away lost:
Skenderbeu - Flamurtari

5-1
Goals
Goals for: 33
Goals for per match: 0.92
Goals against: 43
Goals against per match: 1.19
No goals against: 12
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 29
Goals per match: 1.61
Goals for18
Goals for per match: 1
Goals against11
Goals against per match: 0.61
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 47
Goals per match: 2.61
Goals for15
Goals for per match: 0.83
Goals against32
Goals against per match: 1.78
Goals per matchday