HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
Team statistics - TREPCA
General
Matches played: 29
Win: 3
Draw: 7
Lost: 19
Highest home win:
TREPCA - FERIZAJ

1-0
Highest home lost:
TREPCA - PRISHTINA

0-3
Highest away win:

Highest away lost:
PRISHTINA - TREPCA

4-0
Goals
Goals for: 15
Goals for per match: 0.52
Goals against: 48
Goals against per match: 1.66
No goals against: 5
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 14
Total goals (for and against): 27
Goals per match: 1.93
Goals for8
Goals for per match: 0.57
Goals against19
Goals against per match: 1.36
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 36
Goals per match: 2.4
Goals for7
Goals for per match: 0.47
Goals against29
Goals against per match: 1.93
Goals per matchday