HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Match Schedule for MaltaIcal export

 MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
106.09.200814:00 hMalta - Portugali0-4thumbs_down.png
210.09.200822:45 hShqiperi - Malta3-0thumbs_down.png
311.10.200814:00 hDanimarke - Malta3-0thumbs_down.png
415.10.200814:00 hMalta - Hungari0-1thumbs_down.png
511.02.200921:00 hMalta - Shqiperi0-0draw.png
628.03.200914:00 hMalta - Danimarke0-3thumbs_down.png
701.04.200914:00 hHungari - Malta3-0thumbs_down.png
810.06.200921:00 hSuedi - Malta4-0thumbs_down.png
909.09.200914:00 hMalta - Suedi0-1thumbs_down.png
1014.10.200922:45 hPortugali - Malta4-0thumbs_down.png