HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Ekipi - CS Grevenmacher [CS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Arnaud SCHAABArnaud SCHAAB  - (-)22--------
 René RONKRené RONK  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Vic SPELLERVic SPELLER  - (-)------------
 Darius BRZYSKIDarius BRZYSKI  - (-)22----------
 Michel BECHTOLDMichel BECHTOLD  - (-)22----------
 Thomas BATTAGLIAThomas BATTAGLIA  - (-)22-1--1-----
 Gabriel GASPARGabriel GASPAR  - (-)------------
 Tim HEINZTim HEINZ  - (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sidney LOESSidney LOES  - (-)------------
 Patrick HERRESPatrick HERRES  - (-)1-1---------
 Daniel BRANDAODaniel BRANDAO  - (-)1-1---------
 Jonathan FURSTJonathan FURST  - (-)22----------
 André Mota TEIXEIRAAndré Mota TEIXEIRA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Christian BRAUNChristian BRAUN  - (-)11----1-----
 Daniel HUSSDaniel HUSS  - (-)2111--------
 Goncalo ALMEIDAGoncalo ALMEIDA  - (-)2111--1-----
 Samir LOUADJSamir LOUADJ  - (-)22----------
 Sébastien HOFFMANSébastien HOFFMAN  - (-)22----------
 Laurent SCHILTZLaurent SCHILTZ  - (-)22-2--------
 Damien STEINMETZDamien STEINMETZ  - (-)------------
 Florian GASPARFlorian GASPAR  - (-)2-2---------
 Andreas STEFFENAndreas STEFFEN  - (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 Stafi i CS Grevenmacher [CS Grevenmacher]

 Funksioni
Marc THOMEMarc THOME  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer