HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
 Ekipi - LIRIA [LIR]

Foto e Ekipit [LIRIA]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Asman MEMAJAsman MEMAJ  Republika e Kosoves11. Prill 1988 (36)1010----2---
0Armend RUXHIArmend RUXHI  Republika e Kosoves30. Dhjetor 1985 (38)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Agon DELLOVAAgon DELLOVA  Republika e Kosoves06. Nentor 1983 (40)651---------
0Elbasan GASHIElbasan GASHI  Republika e Kosoves22. Maj 1992 (32)55---11-----
0Alban GUCIAlban GUCI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1984 (39)1111--3-3--1--
0Admir KARAHODAAdmir KARAHODA  Republika e Kosoves07. Janar 1993 (31)99----1-----
0Ramadan KRYEZIURamadan KRYEZIU  Republika e Kosoves25. Korrik 1990 (33)1212----1-----
0Kushtrim MAZREKUKushtrim MAZREKU  Republika e Kosoves19. Mars 1990 (34)972---3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3111--1--
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Erdogan BRANDOErdogan BRANDO  Republika e Kosoves19. Maj 1984 (40)1111-1--2-----
0Egzon DOBROSHIEgzon DOBROSHI  Republika e Kosoves08. Gusht 1992 (31)853-2-------
0Besart ISLAMAJBesart ISLAMAJ  Republika e Kosoves22. Janar 1993 (31)918---------
0Admir MEHJAAdmir MEHJA  Republika e Kosoves06. Maj 1986 (38)88-1--------
0Rafaet MULLALLARIRafaet MULLALLARI  Republika e Kosoves11. Tetor 1983 (40)108211-------
0Vedat MURIQIVedat MURIQI  Republika e Kosoves24. Prill 1994 (30)99--3-1-----
0Eron QAKALLIEron QAKALLI  Republika e Kosoves08. Dhjetor 1989 (34)1212----2-----
0Vigan REXHAJVigan REXHAJ  Republika e Kosoves06. Maj 1993 (31)413---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 9116--1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ermal BERISHAErmal BERISHA  Republika e Kosoves14. Gusht 1992 (31)2-2---------
0Faton PALUSHIFaton PALUSHI  Republika e Kosoves- (-)66-2--------
0Arlind PIRANIArlind PIRANI  Republika e Shqiperise26. Tetor 1990 (33)93621-1-----
0Alsen RAMAAlsen RAMA  Republika e Kosoves20. Shkurt 1992 (32)77--4-------
0Denis SHISHKODenis SHISHKO  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 14117--1--
 Stafi i LIRIA [LIRIA]

 Funksioni
Ali MARALUSHAAli MARALUSHA  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Skender KAPRASkender KAPRA  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer