HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Superkupa Kosoves
 Ekipi - LIRIA [LIR]


 PLAYERS Played Starting line-up In Out
  Vebi ALIEVSKI   Macedonia, the former Yugoslav - (-) 1 1 - -
  Luigj BUQAJ   Republika e Kosoves 01. Dhjetor 1981 (42) 1 1 - 1
  Valon BYTYQI   Republika e Kosoves 23. Qershor 1990 (33) 20 - 20 -
  Alban DULAZEKA   Republika e Kosoves 05. Maj 1988 (35) - - - -
  Roland DURAKU   Republika e Kosoves 14. Shkurt 1987 (36) 1 1 - -
  Alban GUCI   Republika e Shqiperise 02. Tetor 1984 (39) 1 1 - -
  Fatih KARAHODA   Republika e Kosoves 07. Prill 1987 (36) 1 1 - 1
  Ramadan KRYEZIU   Republika e Kosoves 25. Korrik 1990 (33) 20 - 20 -
  Asman MEMAJ   Republika e Kosoves 11. Prill 1988 (35) 1 1 - -
  Rafet MULLALLARI   Republika e Kosoves - (-) 1 1 - -
  Chukwudi OGNONNAYA   Nigeria, Federal Republic of - (-) 20 - 20 -
  Eron QAKALLI   Republika e Kosoves 08. Dhjetor 1989 (34) 1 1 - -
  Debatik QARKAXHIJA   Republika e Kosoves 19. Nentor 1989 (34) 1 1 - -
  Agron SKERAJ   Republika e Kosoves 18. Shtator 1988 (35) 1 1 - -
Total
 

Lajmet e Fundit

Lajmet me te lexuara

Komentet e fundit