HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 17 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16
 Ekipi - Ada [ADA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ardian HILAArdian HILA  - (-)----------
 Aldi MARKUAldi MARKU  - (-)----------
 Besnik NDOJBesnik NDOJ  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erbet HOTAJErbet HOTAJ  Republika e Shqiperise14. Shtator 1992 (31)------------
 Ervin ALUSHIErvin ALUSHI  - (-)------------
 Alban BRUCIAlban BRUCI  - (-)------------
 Paolo CAPALIKUPaolo CAPALIKU  - (-)------------
 Shefik HOTIShefik HOTI  - (-)------------
 Saimir HYSENISaimir HYSENI  - (-)------------
 Enis IBRAJEnis IBRAJ  - (-)------------
 Mahir ISHMAKUMahir ISHMAKU  - (-)------------
 Paolo MARKOLAJPaolo MARKOLAJ  Republika e Shqiperise31. Tetor 1993 (30)------------
 Daniel NJEBZADaniel NJEBZA  - (-)------------
 Eldin PATERIKUEldin PATERIKU  - (-)------------
 Izmir PELINKUIzmir PELINKU  - (-)------------
 Marvin SKUTINAMarvin SKUTINA  - (-)------------
 Artan THORJAArtan THORJA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Xhovani ARRINAJXhovani ARRINAJ  - (-)------------
 Flanres CAKUFlanres CAKU  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1990 (34)------------
 Oltion DRABEJAOltion DRABEJA  - (-)------------
 Andis FISHTAAndis FISHTA  Republika e Shqiperise14. Korrik 1989 (35)------------
 Sajmir GOGAJSajmir GOGAJ  - (-)------------
 Sung Ho LIMSung Ho LIM  - (-)------------
 Altjon HOXHAAltjon HOXHA  - (-)------------
 Nak Hyeon CHOINak Hyeon CHOI  - (-)------------
 Yong Jin LEEYong Jin LEE  - (-)------------
 Daniel JUBANIDaniel JUBANI  - (-)------------
 Eduart KOLAJEduart KOLAJ  - (-)------------
 Emiljan MARKUEmiljan MARKU  - (-)------------
 Bledar MURATIBledar MURATI  - (-)------------
 Etrit NIKAEtrit NIKA  Republika e Shqiperise24. Shtator 1981 (42)------------
 Sedah RAHOVASedah RAHOVA  - (-)------------
 Ardit SHKJAUArdit SHKJAU  - (-)------------
 Stivi VECAJStivi VECAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1994 (30)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Jeong Ho KIMJeong Ho KIM  - (-)------------