HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Sopoti [SOP]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Albano DUSHKUAlbano DUSHKU  Republika e Shqiperise28. Nentor 1987 (36)----------
 Lorenc KOCILorenc KOCI  Republika e Shqiperise- (-)----------
 Frebjol LEKAFrebjol LEKA  - (-)----------
 Josel SHTREPIJosel SHTREPI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erjon BAlLKOCIErjon BAlLKOCI  - (-)------------
 Aldo BELLOAldo BELLO  Republika e Shqiperise23. Shtator 1986 (37)------------
 Panajot CARHOSHIPanajot CARHOSHI  - (-)------------
 Enea CEKOJAEnea CEKOJA  - (-)------------
 Ditmar DURODitmar DURO  - (-)------------
 Beqir HALILAJBeqir HALILAJ  - (-)------------
 Eltonin HASBALLAEltonin HASBALLA  - (-)------------
 Alfred HOXHAAlfred HOXHA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Shkelzen KELMENDIShkelzen KELMENDI  Republika e Shqiperise14. Janar 1985 (39)------------
 Besmir KULLOLLIBesmir KULLOLLI  - (-)------------
 Klajdi LAMAJ (709)Klajdi LAMAJ (709)  - (-)------------
 Ariel NEZHAAriel NEZHA  - (-)------------
 Miljard POLISIMiljard POLISI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mateos CAKEMateos CAKE  - (-)------------
 Eglantin DHIMAEglantin DHIMA  - (-)------------
 Jurgen ELEZIJurgen ELEZI  - (-)------------
 Klodian KARAJKlodian KARAJ  - (-)------------
 Ilir KASTRATIIlir KASTRATI  - (-)------------
 Endri MUCMATAEndri MUCMATA  - (-)------------
 Gersi MYFTARAJGersi MYFTARAJ  - (-)------------
 Junior PERICLESJunior PERICLES  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Romario BAJRAMIRomario BAJRAMI  - (-)------------
 Elton FEROElton FERO  - (-)------------
 Shkelqim HAJDARIShkelqim HAJDARI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Beki ILIAZIBeki ILIAZI  - (-)------------
 Marildo LEZIMarildo LEZI  - (-)------------
 Servet SULI (1178)Servet SULI (1178)  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Sopoti [Sopoti]

 Funksioni
Gentian STOJKUGentian STOJKU  Republika e Shqiperise24. Korrik 1974 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer