HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 29 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Rezultatet - Turi 2 - Dita 1 (19.10.2011)

E mërkurë, 19.10.2011 - 5. Java
Grupi A13:00 hApoloniaLaci1 - 3 
Grupi D13:00 hBylisDinamo2 - 1 
Grupi C13:00 hBesaSkenderbeu0 - 1 
Grupi D13:00 hElbasaniVllaznia2 - 4 
Grupi B13:00 hKamzaFlamurtari1 - 0 
Grupi C13:00 hKastriotiLuftetari4 - 1 
Grupi B13:00 hTeutaPogradeci0 - 0 
Grupi A13:00 hTiranaShkumbini3 - 1 

23 Team(s) not playing: Partizani, Bilisht Sport, Terbuni, Luzi 2008, Permeti, Domosdova, Tepelena, Sukthi, Mamurras, Gramozi, Tomori, Vlora, Kukësi, Iliria, Skrapari, Beselidhja, Ada, Lushnja, Burreli, Gramshi, Himara, Turbina, Butrinti