HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2011-12
Rezultatet - Turi 1 Paraeliminator (07.09.2011)

E mërkurë, 07.09.2011 - 1. Java
 16:00 hTerbuniLuzi 20080 - 0 
 16:00 hBilisht SportPermeti3 - 0 
 16:00 hDomosdovaTepelena3 - 0 
 16:00 hPartizaniSukthi0 - 3 

31 Team(s) not playing: Mamurras, Elbasani, Gramozi, Apolonia, Luftetari, Tomori, Vlora, Dinamo, Kukësi, Teuta, Iliria, Bylis, Skrapari, Laci, Flamurtari, Beselidhja, Besa, Ada, Lushnja, Kamza, Pogradeci, Burreli, Shkumbini, Gramshi, Himara, Turbina, Kastrioti, Tirana, Butrinti, Vllaznia, Skenderbeu