HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11
Rezultatet - Second Qualifying Round (15.07.2010 - 22.07.2010)

E enjte, 15.07.2010 - 2. Java
 09:00 hFootball Club UtrechtTirana4 - 0 
 09:30 hBesaOlympiakos Piraeus0 - 5 
E enjte, 22.07.2010 - 2. Java
 08:30 hTiranaFootball Club Utrecht1 - 1 
 09:30 hOlympiakos PiraeusBesa6 - 1 

3 Team(s) not playing: F.K. Dnepr Mogliev, Zalaegerszeg ZTE, Laci