HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EUROPA League 2010-11
Rezultatet - First Qualifying Round (01.07.2010 - 08.07.2010)

E enjte, 01.07.2010 - 1. Java
 05:30 hLaciF.K. Dnepr Mogliev1 - 1 
 06:30 hTiranaZalaegerszeg ZTE0 - 0 
E enjte, 08.07.2010 - 1. Java
 07:00 hF.K. Dnepr MoglievLaci7 - 1 
 08:00 hZalaegerszeg ZTETirana0 - 1Has match summary

3 Team(s) not playing: Besa, Football Club Utrecht, Olympiakos Piraeus