HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 15 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2015-16
Rezultatet - Java 26

E shtunë, 07.05.2016 - 26. Java
Grupi A18:00 hBesaBurreli0 - 1 
Grupi A18:00 hBeselidhjaMamurras6 - 7 
Grupi A18:00 hErzeniAda4 - 5 
Grupi A18:00 hKamzaIliria0 - 1 
Grupi A18:00 hKorabiKastrioti1 - 0 
Grupi B18:00 hApoloniaElbasani2 - 3 
Grupi B18:00 hLushnjaTurbina0 - 2 
Grupi B18:00 hPogradeciLuftetari1 - 1 
Grupi B18:00 hShkumbiniDinamo4 - 3 
Grupi B18:00 hSopotiButrinti4 - 0