HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Nderim NEDZIPI  Absence

Personal data

Picture of Nderim NEDZIPI
Name:Nderim NEDZIPI
Player Position:Mesfushor

Status

  AwayAbsence
Reason of absence:

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 17/09/2016LuftetarivsKorabi010--------
Saturday, 24/09/2016KorabivsVllaznia101--------
Sunday, 16/10/2016KukësivsKorabi100--------
Saturday, 22/10/2016KorabivsPartizani101--------
Sunday, 30/10/2016FlamurtarivsKorabi1001-------
Saturday, 05/11/2016LacivsKorabi101--------
Sunday, 20/11/2016SkenderbeuvsKorabi101--------
Saturday, 26/11/2016LuftetarivsKorabi101--------
Sunday, 04/12/2016KorabivsTeuta101--------
Sunday, 18/12/2016PartizanivsKorabi100--------
Thursday, 22/12/2016KorabivsFlamurtari101--------
Games total10171-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi44-41-------
Kategoria Superiore 2015-16Flamurtari55-11-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Partizani1414-73-1----1
Kategoria Superiore 2013-14Partizani65122-3--3--
Career Total29281147-5--3-1

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16FlamurtariMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14PartizaniMesfushor