HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 27 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
E diel, 02 Dhjetor 2018 16:00 h
 
Laci vs Kamza
 

Match details
Match Date :E diel, 02 Dhjetor 2018
Match Time :16:00 h
Match number :3
 

Head-to-head

Laci Stats Kamza
4 Current rank 6
5 Matches 5
1/4/0 W/D/L (Total) 2/0/3
1/1/0 W/D/L (Home)1/0/1
0/3/0 W/D/L (Away)1/0/2
7Points6
5 : 4 Goals3 : 3
1 Difference0
Laci - Skenderbeu 2:0 Highest won homeKamza - Kastrioti 2:0
Laci - Teuta 0:3 Highest loss homeKamza - Teuta 1:3
Tirana - Laci 0:1 Highest won awayTirana - Kamza 0:1
Partizani - Laci 1:0 Highest loss awayKastrioti - Kamza 3:0


History of matches
Kategoria Superiore 2017-18
8E hënë, 30. Tetor 201714:00Laci-Kamza0-1
17E premte, 26. Janar 201814:00Kamza-Laci3-1
26E diel, 18. Mars 201814:00Laci-Kamza2-0
35E shtunë, 19. Maj 201816:00Kamza-Laci1-2
Kategoria Superiore 2018-19
6E shtunë, 29. Shtator 201815:45Kamza-Laci0-1
Kategoria Superiore 2011-12
9E premte, 18. Nentor 201114:00Laci-Kamza1-0
22E diel, 22. Prill 201213:00Kamza-Laci3-1