HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
E diel, 24 Maj 2015 18:00 h
 
TREPCA vs KF ISTOGU
 

Match details
Match Date :E diel, 24 Maj 2015
Match Time :18:00 h
 

Head-to-head

TREPCA Stats KF ISTOGU
12 Current rank 9
29 Matches 29
3/7/19 W/D/L (Total) 9/6/14
3/3/8 W/D/L (Home)6/4/4
0/4/11 W/D/L (Away)3/2/10
16Points33
15 : 48 Goals33 : 43
-33 Difference-10
TREPCA - FERIZAJ 1:0 Highest won homeKF ISTOGU - FERIZAJ 1:0
TREPCA - PRISHTINA 0:3 Highest loss homeKF ISTOGU - FERONIKELI 0:1
---- Highest won awayTREPCA - KF ISTOGU 1:2
PRISHTINA - TREPCA 4:0 Highest loss awayKOSOVA(V) - KF ISTOGU 5:0


History of matches
Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
5E diel, 14. Shtator 201415:30TREPCA-KF ISTOGU1-2
16E hënë, 22. Dhjetor 201415:30KF ISTOGU-TREPCA2-2