HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E shtunë, 26. Prill 2014 - 17:00 h

KukësiLaci
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Prill 2014
Match Time :17:00 h
 
Match referee(s):Ditmar JUBICA, Gjovalin BORI, Dritan SALAJ, Blerim ZIRI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Timeline
  Kukësi
  Substitution min 80 ::Ylli SHAMETI <-> Vilfor HYSAGol min 43 ::Solomon IZUCHUKWUKarton i verdhe min 19 ::Igli ALLMUCAKarton i verdhe min 60 ::Gerhard PROGNIKarton i verdhe-kuq min 87 ::Gerhard PROGNI


  Substitution min 82 ::Eduard TANUSHI <-> Valdan NIMANI Substitution min 88 ::Edison NDRECA <-> James ADENIYIKarton i verdhe min 26 ::Alfred ZEFIKarton i verdhe min 35 ::Olsi TEQJAKarton i verdhe min 41 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 26 ::Alfred ZEFIKarton i verdhe min 35 ::Olsi TEQJAKarton i verdhe min 41 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 26 ::Alfred ZEFIKarton i verdhe min 35 ::Olsi TEQJAKarton i verdhe min 41 ::Erjon VUCAJ
  Laci
   Eventet
  Gol
  • 43' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 19' : Igli ALLMUCA ( 1 )
   • 60' : Gerhard PROGNI ( 1 )
   • 26' : Alfred ZEFI ( 1 )
   • 35' : Olsi TEQJA ( 1 )
   • 41' : Erjon VUCAJ ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
   • 87' : Gerhard PROGNI ( 1 )