HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E diel, 20. Prill 2014 - 17:00 h

LaciTeuta
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Prill 2014
Match Time :17:00 h
Match number :4
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Enea JORGJI, Emigers GANCI, Rudin PRECA
 
Spektatore: 1.200
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Timeline
Laci
Gol min 35 ::Valdan NIMANIKarton i verdhe min ::Tauland SEFGJINIKarton i verdhe min ::Kehinde OWOEYEKarton i verdhe min 23 ::Charles OFOYEN


Teuta
 Eventet
Gol
 • 35' : Valdan NIMANI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
  • ' : Kehinde OWOEYE ( 1 )
  • 23' : Charles OFOYEN ( 1 )