HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E shtunë, 29. Mars 2014 - 16:00 h

TiranaLaci
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 29 Mars 2014
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Kridens META, Denis REXHA, Ergin DODA
 
Spektatore: 2.000
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Timeline
Tirana
Substitution min 37 ::Mario MORINA <-> GILBERTO FortunatoSubstitution min 60 ::Mensur LIMANI <-> Ivan DELICSubstitution min 73 ::Mirel COTA <-> Entonio PASHAJGol min 15 ::Francis KAHATAGol min 87 ::Mario MORINAKarton i verdhe min 45 ::Erando KARABECI


Substitution min 33 ::Alfred ZEFI <-> Emiljano VELIAJ Substitution min 68 ::Kehinde OWOEYE <-> Julian MALO Karton i verdhe min 21 ::Olsi TEQJAKarton i verdhe min 56 ::Kehinde OWOEYEKarton i verdhe min 62 ::Sadush DANIKarton i verdhe min 21 ::Olsi TEQJAKarton i verdhe min 56 ::Kehinde OWOEYEKarton i verdhe min 62 ::Sadush DANI
Laci
 Eventet
Gol
 • 15' : Francis KAHATA ( 1 )
 • 87' : Mario MORINA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 45' : Erando KARABECI ( 1 )
  • 21' : Olsi TEQJA ( 1 )
  • 56' : Kehinde OWOEYE ( 1 )
  • 62' : Sadush DANI ( 1 )