HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 25 - E diel, 23. Mars 2014 - 15:00 h

LaciVllaznia
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Nertil BREGASI, Emiliano BICAKU, Klajdi KOLA
 
Spektatore: 1.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Timeline
  Laci
  Substitution min 29 ::Eduard TANUSHI <-> Kehinde OWOEYESubstitution min 66 ::James ADENIYI <-> Mladen BRKICSubstitution min 77 ::Julian MALO <-> Charles OFOYENKarton i verdhe min 76 ::Eduard TANUSHI


  Substitution min 91 ::Bekim DEMA <-> Alsid TAFILIGol min 8 ::Arsid KRUJAGol min 26 ::Ndricim SHTUBINAKarton i verdhe min 48 ::Arsid KRUJAGol min 8 ::Arsid KRUJAGol min 26 ::Ndricim SHTUBINAKarton i verdhe min 48 ::Arsid KRUJA
  Vllaznia
   Eventet
  Gol
   • 8' : Arsid KRUJA ( 1 )
   • 26' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 76' : Eduard TANUSHI ( 1 )
   • 48' : Arsid KRUJA ( 1 )