HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 18. Shtator 2013 - 15:00 h

LushnjaLaci
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Enea JORGJI, Hermal LLAPRA, Gjovalin BORI, Astrit MAHMUTI
 
Spektatore: 3.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Lushnja
Substitution min 75 ::Mikel CANKA <-> Archi FATAKISubstitution min 91 ::Danijel MORARIJU <-> Lorenc TRASHIGol min 40 ::Alban BIZHYTI


Substitution min 42 ::Sadush DANI <-> Emiljano VELIAJ Substitution min 46 ::Eduard TANUSHI <-> Saimir KASTRATI Substitution min 87 ::Jetmir NINA <-> Valdan NIMANI Karton i verdhe min 29 ::Alfred ZEFIKarton i verdhe min 45 ::Charles OFOYENKarton i verdhe min 64 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 91 ::Olsi TEQJAKarton i verdhe min 29 ::Alfred ZEFIKarton i verdhe min 45 ::Charles OFOYENKarton i verdhe min 64 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 91 ::Olsi TEQJA
Laci
 Eventet
Gol
 • 40' : Alban BIZHYTI ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 29' : Alfred ZEFI ( 1 )
   • 45' : Charles OFOYEN ( 1 )
   • 64' : Erjon VUCAJ ( 1 )
   • 91' : Olsi TEQJA ( 1 )