HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E diel, 01. Shtator 2013 - 18:00 h

TiranaLaci
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 01 Shtator 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Laver ALLA, Gezim KOKA, Edvin HOXHA, Devis KORESHI
 
Spektatore: 1.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Tirana
Substitution min 48 ::Elvis SINA <-> Roland PEQINISubstitution min 57 ::Milan JOVANOVIC <-> Renaldo KALARISubstitution min 70 ::Ilirjan CAUSHAJ <-> Dorian KERCIKUKarton i verdhe min 23 ::Ervis KAJAKarton i verdhe min 53 ::Renaldo KALARIKarton i verdhe min 92 ::Erando KARABECI


Substitution min 53 ::Charles OFOYEN <-> Eduard TANUSHI Substitution min 71 ::Elio SHAZIVARI <-> Erjon VUCAJ Substitution min 88 ::Jetmir NINA <-> Saimir KASTRATIKarton i verdhe min 50 ::Olsi TEQJA
Laci
 Eventet
Karton i verdhe
  • 23' : Ervis KAJA ( 1 )
  • 53' : Renaldo KALARI ( 1 )
  • 92' : Erando KARABECI ( 1 )
  • 50' : Olsi TEQJA ( 1 )