HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 09 Gusht 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E diel, 21. Tetor 2012 - 15:00 h

TomoriVllaznia
22

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 21 Tetor 2012
Match Time :15:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi Tomorri
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Rejdi AVDO, Kridens META
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal Eventet
Penallti
  • 48' : Dritan SMAJLI ( 1 )
  Gol
  • 51' : Charles OFOYEN ( 1 )
  • 91' : Rigers HYSKO ( 1 )
  • 1' : Vilfor HYSA ( 1 )