HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E diel, 06. Maj 2012 - 17:00 h

VloraSkrapari
03

Vlora për mosmarrje masash për zhvillimin e ndeshjes, humbet ndeshjen në tavolinë me rezultatin 3-0 dhe i hiqen 3-pike

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 06 Maj 2012
Match Time :17:00 h
Match number :8
 
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal
 Permbledhja
Ndeshja nuk u zhvilluar pasi ekipi vendas i Vlores nuk kishte marre masat e duhura per organizimin e ndeshjes


KF Vlora për mosmarrje masash organizative për zhvillimin e ndeshjes me KF Skrapari humbet ndeshjen në tavolinë me rezultatin 3-0 dhe i zbriten 3 pikë nga klasifikimi i përgjithshëm në bazë të nenit 65.4 të KDS.