HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E shtunë, 17. Dhjetor 2011 - 13:00 h

BesaElbasani
42

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 17 Dhjetor 2011
Match Time :13:00 h
 
  Eventet
Gol
  • 17' : Gezim KRASNIQI ( 1 )
  • 45 1' : Artion POCI ( 1 | Gjuajtje e forte ne hyrje te zones )
  • 75' : Meglid MIHANI ( 1 | Gjuajtje nga distanca afer 30 metra )
  • 87' : Artion POCI ( 1 )
  • 65' : Ardi SEKSERI ( 1 )
  • 90' : Orgest GAVA ( 1 )