HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Janar 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 22. Tetor 2011 - 14:00 h

IliriaHimara
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Tetor 2011
Match Time :14:00 h
 
  Eventet
Gol
 • 3' : Unkown Person ( 1 | Mitro )
 • 44' : Unkown Person ( 1 | Kurti )
 • 50' : Unkown Person ( 2 | Kurti )
  Karton i kuq
   • ' : Erjon DINE ( 1 | Rushani )
   Karton i verdhe
   • 60' : Unkown Person ( 1 | Ujka )
   • 88' : Unkown Person ( 1 | Gjokeja )
   • 78' : Erjon DINE ( 1 | Mehmeti )
   • 88' : Erjon DINE ( 1 | Hitaj )