HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E diel, 25. Shtator 2011 - 17:00 h

BylisKamza
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 25 Shtator 2011
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Gezim KOKA, Erand HOXHA, Dritan SALAJ, Edmond KAMBERI
 
Spektatore: 2.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 43' : Luis WASHINGTON ( 1 )
   Gol
   • 71' : Orjand ABAZAJ ( 1 )
   • 18' : January ZIAMBO ( 1 )
   Karton i kuq
    • 90-2' : Henri Gezim NDREKA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 37' : Shkelzen KELMENDI ( 1 )
    • 29' : Artan KARAPICI ( 1 )
    • 37' : January ZIAMBO ( 1 )
    • 39' : Sokol ISHKA ( 1 )
    • 86' : Gledi MICI ( 1 )