HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 26 Shtator 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E shtunë, 08. Maj 2010 - 05:00 h

BylisPogradeci
75

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 08 Maj 2010
Match Time :05:00 h
 
Match referee(s):Enea JORGJI
  Eventet
Gol
 • 24' : Polizoi ARBERI ( 1 )
 • 52' : Romeo HAMZAI ( 1 )
 • 65' : Romeo HAMZAI ( 1 )
 • 67' : Dusan POPOVIC ( 1 )
 • 77' : Romeo HAMZAI ( 1 )
 • 81' : Romeo HAMZAI ( 1 )
 • 88' : Romeo HAMZAI ( 1 )
 • 25' : Enkelejd PENGU ( 1 )
 • 66' : Enkelejd PENGU ( 1 )
 • 70' : Enkelejd PENGU ( 1 )
 • 79' : Enkelejd PENGU ( 1 )
 • 85' : Fabian MOLLA ( 1 )