HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2019
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

EUROPA League 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Second Qualifying Round - E enjte, 22. Korrik 2010 - 09:30 h

Olympiakos PiraeusBesa
61

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 22 Korrik 2010
Match Time :09:30 h
 
Playground :Karaiskakis
Match referee(s):Lee PROBERT, Stephen CHILD, Scott LEDGER, Lee MASON
 
Spektatore: 15.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 46' : Alexandro Silva de Souza DUDU CEARENSE ( 1 )
 • 53' : Matt DERBYSHIRE ( 1 )
 • 75' : Enzo MARESCA ( 1 )
 • 79' : Alexandro Silva de Souza DUDU CEARENSE ( 1 )
 • 88' : Ioannis FETFATZIDIS ( 1 )
 • 90' : Enzo MARESCA ( 1 )
 • 48' : Dimitri LAZAREVSKI ( 1 )
Karton i verdhe
  • 37' : Artion POCI ( 1 )
  • 42' : Minas OSMANI ( 1 )
  • 45' : Akil JAKUPI ( 1 )