HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
 Kronika e ndeshjes: 1/4 Finale - E mërkurë, 16. Shkurt 2011 - 14:00 h

BylisTirana
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 16 Shkurt 2011
Match Time :14:00 h
 
  Eventet
Penallti
 • 73' : Unkown Person ( 1 | Dimo )
  Gol
  • 10' : Unkown Person ( 1 | Abazaj )
   Karton i verdhe
   • 16' : Unkown Person ( 1 | Gega )
   • 72' : Unkown Person ( 1 | Lika )