HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 2 - E diel, 22. Gusht 2010 - 18:00 h

TREPCA 89TREPCA
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 22 Gusht 2010
Match Time :18:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 40' : Shpetim IDRIZI ( 1 )
  Karton i kuq
  • 70' : Lindrit MISINI ( 1 )
  • 69' : Visar SERMAXHAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Ibrahim PECI ( 1 )
  • ' : Blerim BERISHA ( 1 )
  • ' : Armend ZABERGJA ( 1 )
  • ' : Arben ZHJEQI ( 1 )
  • ' : Shpëtim FETAHU ( 1 )
  • ' : Arbër PREKAZI ( 1 )
  • ' : Arsim PLEPOLLI ( 1 )
  • ' : Florent SEJDIU ( 1 )