HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E diel, 20. Mars 2011 - 15:10 h

FLAMURTARIHYSI
03

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Mars 2011
Match Time :15:10 h
 
 

 Formacionet
Mesfushor
  Sulmues


    Eventet
   Gol
    • 47' : Mentor ZHDRELLA ( 1 )
    • 78' : Enis ZABERGJA ( 1 )
    • 83' : Enis ZABERGJA ( 1 )
    Karton i kuq
    • 65' : Fidan HASANI ( 1 | Godat Kastriot Rexhen )
     Karton i verdhe
     • 21' : Fidan HASANI ( 1 )
     • 54' : Alban UKZMAJLI ( 1 )
     • 71' : Besar MUSOLLI ( 1 )