HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 32 - E premte, 05. Maj 2017 - 21:00 h

PartizaniKukësi
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 05 Maj 2017
Match Time :21:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Matej JUG, Andrea KOVACIC, Matej ZUNIC
 
Spektatore: 6.100
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Autogol
  • 46' : Ylli SHAMETI ( 1 )
  Demtim
   • 89' : Ylli SHAMETI ( 1 )
   Gol
    • 21' : Matija DVORNEKOVIC ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 12' : Emiljano VILA ( 1 | Simulim )
    • 17' : Agustin TORASSA ( 1 | Faull )
    • 50' : Renato MALOTA ( 1 | Faull )
    • 73' : Marko CETKOVIC ( 1 | Faull )
    • 37' : Albi ALLA ( 1 | Faull )
    • 45' : Ylli SHAMETI ( 1 | Faull )