HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E diel, 18. Dhjetor 2016 - 16:00 h

KukësiSkenderbeu
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 18 Dhjetor 2016
Match Time :16:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Ergin DODA, Lorenc JEMINI, Erjon VELO, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 3.400
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
  Zv/Tranjer
    Eventet
   Penallti
   • 44' : Pero PEJIC ( 1 )
    Gol
    • 35' : Pero PEJIC ( 1 )
     Karton i kuq
      • 81' : Erjon LLAPANJI ( 1 | Nga stoli )
      Karton i verdhe
      • 45' : Besar MUSOLLI ( 1 )
      • 76' : Kushtrim LUSHTAKU ( 1 )