HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 31 - E hënë, 25. Prill 2016 - 16:00 h

KukësiPartizani
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 25 Prill 2016
Match Time :16:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Denis REXHA, Dojando MYFTARI, Blendi BRESHANI
 
Spektatore: 700
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
  Drejtor Sportiv
    Eventet
   Gol
    • 93' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
    Karton i kuq
     • 45' : Alban HOXHA ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 41' : Jean CARIOCA ( 1 )
     • 50' : Lapidar LLADROVCI ( 1 )
     • 60' : Erick FLORES ( 1 )
     • 91' : Besar MUSOLLI ( 1 )
     • 11' : Idriz BATHA ( 1 )
     • 69' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )
     Karton i verdhe-kuq
     • 84' : Lapidar LLADROVCI ( 1 )
      Penallti e humbur
      • 45/3' : Izair EMINI ( 1 )