HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Tetor 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E shtunë, 31. Janar 2015 - 15:00 h

TeutaVllaznia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 31 Janar 2015
Match Time :15:00 h
Match number :2
 
Match referee(s):Blerim ZIRI, Ardian BEQIRI, Shkelzen ZIRI, Endrit VESELI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
 • 43' : Ansi NIKA ( 1 )
  Gol
  • 91' : Mirel COTA ( 1 )
  • 73' : Sebastian SOSA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 44' : Shaqir STAFA ( 1 )
  • 38' : Bekim DEMA ( 1 )
  • 42' : Olsi GOCAJ ( 1 )
  • 95' : Gilman LIKA ( 1 )