HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 21 Janar 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E mërkurë, 17. Dhjetor 2014 - 17:00 h

PartizaniVllaznia
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 17 Dhjetor 2014
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Kreshnik CJAPI, Gerard QIRICI, Rejdi AVDO
 
Spektatore: 2.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
  • 36' : Alsid TAFILI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 40' : Idriz BATHA ( 1 )
  • 64' : Liridon OSMANAJ ( 1 )
  • 83' : Ardian CUCULI ( 1 )
  • 24' : Alis BOCI ( 1 )
  • 28' : Ardit KRYMI ( 1 )
  • 40' : Alsid TAFILI ( 1 )
  • 86' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )