HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 21 - E diel, 14. Shkurt 2010 - 16:00 h

TeutaGramozi
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 14 Shkurt 2010
Match Time :16:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Enea JORGJI
 
Spektatore: 300

 Formacionet
Portier
PLAYERS
   Mbrojtes
   Mesfushor
   Sulmues
   MAINTAINER TEAM
     Drejtor Sportiv

        Zevendesimet

        Eventet
       Gol
       • 25' : Bledar HODO ( 1 )
       • 35' : Erjon DUSHKU ( 1 )
        Karton i verdhe
         • 66' : Semir HADZIBULIC ( 1 )