HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Elseid Hysaj shenon ne humbjen e Empolit
nga Albaniassocer   E enjte, 17 Prill 2014 23:17   pdfShtypEmail

ELSEIDINe fushen e Lancianos sot ekipi toskan i Empolit ka humbur jo vetem ndeshjen por edhe vendin e dyte ne klasifikimin e Serise B.Ne minuten 4 te ndeshjes mbrojtesi shkodran,Elseid Hysaj,kaloi miqte ne avantazh por qe ne fund te ndeshjes nuk do te vlente sepse vendasit permbysen gjithqka duke shenuar dy here ne porten e bluve empolez.Tashme ne vendin e dyte te serise B eshte ngjitur Latina me 57 pike e ndjekur nga Empoli me 56.Ne vend te pare ndodhet Palermo e Ujkanit me 72 pike.Ujkani ishte ne stol.Ne barazimin 2-2 te Carpit me Modenen Memushaj luajti 90 minuta.Edgar Cani u aktivizua ne minuten 74 ne humbjen e Barit kunder Latines.


busy
komente