HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Salihi shenon super gol me roveshjate
nga Albaniassocer   E shtunë, 01 Mars 2014 23:08   pdfShtypEmail

hamdi salihiSulmuesi shkodran i dhuroj nje pike ekipit te tije me nje super gol kunder Maccabi Haifa.Ishte gjithqka perfekte ne realizimin e ketij golit.Pozicjonimi im ishte ideal  dhe krosi me erdhi aty ku duhej.Trajneri dhe stafi paten shume besim tek une dhe per kete zgjodha Hapoel Akko.Me mire te jesh i rendesishem sesa nje prej 22 lojtarve te ekipit.Ai izraelit eshte nje kampionat i shpejt dhe teknik.Per kete vit jemi ne mes te klasifikimit por besoj se vitin e ardhshem do konkurrojme per me lart.Mas thirrja ne kombetare eshte normale dhe trajneri me kontaktoj dhe me tha qe vazhdoj te jeme pjese e kombetares.Thjheshte po i jep nje mundesi disa lojtareve te tjere.Grupi ne eliminatore eshte i veshtire por besoj se do te bejme diqka te mire.Un i bej kerkese opinjonit qe mos te flasin shume per lojtaret qe do te ikin ose ato qe do te vijne por te vleresojne sa me shume ato qe kombetaren po e mbajne mbi supe nga shume vite.

Me poshte eshte linku per te pare golin

https://www.youtube.com/watch?v=AQHbEUz38es&feature=youtube_gdata_player


busy
komente