HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Bakaj sjell per “shetitje” ne Shqiperi te dashuren rumune
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Dhjetor 2013 20:40   pdfShtypEmail

bakaj me te dashurenrElis Bakaj ka sjelle ne Shqiperi te dashuren rumune. Per festat e fundvitit sulmuesi i Odeses ka lene Ukrainen dhe ka menduar te prezantoj vajzen e tij te dashur me familjen. Te enjten, Bakaj eshte pare ne Tirane se bashku me te dashuren e tij rumune me te cilen ka bere shoping. Disa njerez e kane njohur dhe i kane kerkuar lojtarit te talentuar tu jape autografe ndersa nuk kane munguar as fotografite me te. E dashura rumune e Bakaj, nje vajze mjaft simpatike nuk e ka vrare mendjen per popullaritetin qe shqiptari ka ne vendin e tij, perkundrazi eshte ndjere mjaft mire.


busy
komente