HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 11 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Arben Laze: Urime Elbasanit per 100 vjetorin e krijimit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 26 Dhjetor 2013 11:32   pdfShtypEmail

arben lazeElbasani feston 100 vjetorin e krijimit dhe ka qene presidenti Arben Laze ai qe ka uruar te gjithe tifozet verdheblu per kete dite te shenuar. “Te nderuar miq e dashamires te Kf Elbasanit. Sot Klubi jone feston 100 vjetorin e themelimit. Ndjehem krenar dhe i privilegjuar qe ndodhem ne krye te ketij klubi me 100 vjet histori..Ne emer te stafit dhe ne emrin tim personal falenderoj dhe kam mirenjohje per te gjithe ata qe kane kontribuar per te ngritur lart emrin e Kf Elbasanit..Suksese dhe vetem suksese”, ka deklaruar Arben Laze ne diten e 100 vjetorit te krijimit te skuadres verdheblu.


busy
komente