HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 07 Korrik 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Tare per shoping shqiptaresh ne Zvicer
nga AlbaniaSoccer   E premte, 20 Dhjetor 2013 18:42   pdfShtypEmail

Igli-TareIgli Tare po mendon gjithmone e me teper te afirmoj ne Itali lojtaret shqiptare. Pasi ka marre Canen, Berishen dhe Strakoshen, po ndjek Kacen dhe Mavrajn, se fundi, ka menduar edhe per dy shqiptare te tjere. Amir Abrashi dhe Shkelzen Gashi jane dy futbolliste qe Lazio dhe Tare i kane ne plan per janarin. Bisedimet me lojtaret kane nisur dhe pritet te kete te reja per kete ceshtje. Te dy futbollistet jane formuar ne Zvicer dhe luajne aty per skuadren e Grasshporit


busy
komente