HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Nje stilist shqiptar i perzgjedhur nga Messi
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 21 Nentor 2013 18:16   pdfShtypEmail

Muhamet HasaniNje stilist shqiptar ka nisur te behet personazh. Muhamet Hasani eshte njeriu qe mendon te veshi lojtarin me te rendesishem ne te gjithe boten. Nuk behet fjale per nje futbollist te cfaredoshem por per Lionel Messin. Ylli argjentinas eshte nje ndjekes i rregullt i modes prandaj ai nuk deshiron te humbase asnje rast per te reklamuar imazhin e tij edhe jashte fushes. Stilisti shqiptar punon me mjaft pasion per te dhe Messi prej dy vitesh ka ndryshuar stil me duart e tij duke u bere me i hijshem ne te gjitha daljet publike. Gjate ceremonise per dorezimin e çmimit “Kepuca e Arte”, Messi u shfaq me nje kostum te ri, sigurisht te stiluar vetem per te nga duart e shqiptarit qe punon prej vitesh per llogari te kompanise italiane “Ermenegild Zehna”. Shume komplimenta mori pas saj per veshjen dhe perfomancen per te cilen ka merite te plote stitilisti shqiptar Hasani.


busy
komente