HOT NEWS
Partizani mund paster Teuten » Dje u zhvilluan dy ndeshjet e cialis online order para te javes se 5-t...
Ilirian Permeti.Pejicit nuk i detyrohemi asgje » Ne lidhje me pretendimet qe ka kroati,Pero Pejic, ...
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e buy cialis online canada Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e cialis buy overnight Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti » Trajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen p...
Artim Shaqiri:Ngjarjet e canadian viagra and healthcare Shkodres reklam i keq per... » Trajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ...
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genje... » Nje video dhe disa foto demaskojne presidentin e brand name cialis overnight T...
Kategoria Superiore/ Partizani-Skenderbeu 1-0 » Një penallti e get viagra dhënë në minutën e fundit të ndeshj...
Ne Fokus/ Policia e discount canadian cialis Shkodres publikon emrat e sample cialis te a... » Lidhur me incidentet e how much cialis rënda të ndodhura në stadiu...
Ne Fokus / "Lufte" ne Shkoder, gjakoset Refik Hali... » Bilanc “lufte” në Shkodër pas ndeshjes Vllaznia-Ti...
E martë, 23 Shtator 2014
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Itali/ Ledian Memushaj i dhuron vendin e buy cialis online canada trete Carpit
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 28 Mars 2012 14:21    pdf Shtyp Email

ball_goalFoggia-Carpi 1-2

Vlonjati  qe luan ne Lega Pro ka shenuar gol duke i dhene fitoren ekipit te tij te Carpit ne trasferten e Foggias.

Ledian Memushaj ka gjuajtur sakte nga pika e bardhe e penalltis ne minute e 77-te, duke shenuar golin e dyte per ekipin e tij duke i dhuruar tre pike me shume vlera.

Lega Pro kryesohet nga Ternana me 57-pike, Taranto dhe Carpi ndajne vendin e dyte dhe te trete me pike te barabarta 50-pike.

Kel Naraci

Comments (0)

Subscribe to viagra pharmacy this comment's feed

Write comment

You must be logged in to buy cheap cialis post a comment. Please register if you do not have an account yet.

busy
komente