HOT NEWS
Partizani mund paster Teuten » Dje u zhvilluan dy ndeshjet e real propecia online para te javes se 5-t...
Ilirian Permeti.Pejicit nuk i detyrohemi asgje » Ne lidhje me pretendimet qe ka kroati,Pero Pejic, ...
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e buy cialis canada Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e cheap propecia Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti » Trajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen p...
Artim Shaqiri:Ngjarjet e sample viagra Shkodres reklam i keq per... » Trajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ...
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genje... » Nje video dhe disa foto demaskojne presidentin e buy pfizer viagra in canada T...
Kategoria Superiore/ Partizani-Skenderbeu 1-0 » Një penallti e woman testimonial of cialis dhënë në minutën e fundit të ndeshj...
Ne Fokus/ Policia e us discount viagra overnight delivery Shkodres publikon emrat e buy cialis online uk te a... » Lidhur me incidentet e viagra purchase rënda të ndodhura në stadiu...
Ne Fokus / "Lufte" ne Shkoder, gjakoset Refik Hali... » Bilanc “lufte” në Shkodër pas ndeshjes Vllaznia-Ti...
E shtunë, 20 Shtator 2014
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Poloni/ Edgar Cani titullar ne barazimin e generic cialis canadian Polonias
nga Albaniassocer    E shtunë, 17 Mars 2012 23:56    pdf Shtyp Email
edgar_cani_polonia_varshavaEdgar Cani nuk arriti ti jepte fitoren ekipit te tije,Polonia, ne derbin e kryeqytetit kunder Legias. Sulmuesi i kombetares shqiptar u zevendesua ne minuten e 72-te nga Baryuchan. Me kete barazim Polonia vazhdon te mbajne vendin e trete, por rrezikon ta humbe ate pasi Ruch dhe Korona jane vetem 1-pike mbrapa, por me nje ndeshje me pak.

Kel Naraci

Comments (0)

Subscribe to buy real viagra online without prescription this comment's feed

Write comment

You must be logged in to viagra for women post a comment. Please register if you do not have an account yet.

busy
komente