HOT NEWS
Partizani mund paster Teuten » Dje u zhvilluan dy ndeshjet e viagra next day para te javes se 5-t...
Ilirian Permeti.Pejicit nuk i detyrohemi asgje » Ne lidhje me pretendimet qe ka kroati,Pero Pejic, ...
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e generic cialis soft tabs Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e viagra sales Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti » Trajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen p...
Artim Shaqiri:Ngjarjet e online pharmacy viagra Shkodres reklam i keq per... » Trajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ...
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genje... » Nje video dhe disa foto demaskojne presidentin e viagra canadian pharmacy T...
Kategoria Superiore/ Partizani-Skenderbeu 1-0 » Një penallti e how you get pfizer viagra dhënë në minutën e fundit të ndeshj...
Ne Fokus/ Policia e buy cialis online Shkodres publikon emrat e viagra in australia te a... » Lidhur me incidentet e viagra mail order rënda të ndodhura në stadiu...
Ne Fokus / "Lufte" ne Shkoder, gjakoset Refik Hali... » Bilanc “lufte” në Shkodër pas ndeshjes Vllaznia-Ti...
E martë, 23 Shtator 2014
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Bullgari/ Vajushi luan 57-minuta ne fitoren e viagra female Litex
nga Albaniassocer    E shtunë, 17 Mars 2012 23:43    pdf Shtyp Email
Vajushi_AugsburgMesfushori shkodran e filloj ndeshjen si titullar, por u zevendesua ne minuten e 57-te nga braziljani Tiago Miracema. Fakti qe biondi shkodran e filloj ndeshjen si titullar tregon se ai po fiton besimin e trajnerit Stoichkov. Ndoshta edhe nderrimi i Vajushit nuk ka qene i programuar, por i detyruar nga dalja me karton te kuq te braziljanit tjeter Nikacio. Ne vend te Vajushit eshte futur Tiago Miracema qe eshte nje mesfushor shkaterrues.

Kel Naraci

Comments (0)

Subscribe to buying cialis online this comment's feed

Write comment

You must be logged in to cialis professional 20 mg post a comment. Please register if you do not have an account yet.

busy
komente