HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Legjionaret/ Tifozet e Lazios, pankarte kushtuar Lorik Canes
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 07 Nentor 2011 00:20   pdfShtypEmail
lorikcanaj_lacioTifozet e Lazios i kishin dedikuar nje pankaterte futbollistiti te kombetares sone Lorik Cana ne ndeshjen qe u luajt sot kunder Parmes ne stadiumin “Olimpiko”. “Respekt per Canen, Forca luftetar” ishte shkruar nga tifozet ultras lacial qe i kane kenduar edhe disa kenge Lorikut. Megjithate edhe pas ndeshjes shume te mire qe beri ne Europa Lige, ne kampionat Edi Reja nuk e ka preferuar Canen per formacionin dhe e ka lene ne stol  gjate gjithe ndeshjes. Megjithate respekti i fituar shume shpejt nga tifozet ultras te Lazios eshte nje shenje e mire per Canen dhe te ardhmen e tij ne Serine A

busy
komente