HOT NEWS
Kategoria Superiore / Fitojne Partizani dhe Tirana... » Skuadra e where buy cialis Partizanit ka fituar ne Kukes nje takim ...
Disiplina/ Gjoba she denime per tifozerite e cialis endurance Tiran... » Komisioni i disiplines prane FSHF-se shpalli denim...
Elbasani/ Dorehiqet File,vjen Dosti » Trajneri i Elbasanit,Ilirian File,dha doreheqjen p...
Artim Shaqiri:Ngjarjet e best price for generic viagra Shkodres reklam i keq per... » Trajneri i Kukesit,Artim Shaqiri,tha se ajo qfare ...
Ne fokus / Presidenti i Tiranes Refik Halili genje... » Nje video dhe disa foto demaskojne presidentin e brand name cialis overnight T...
Kategoria Superiore/ Partizani-Skenderbeu 1-0 » Një penallti e 100mg viagra dhënë në minutën e fundit të ndeshj...
Ne Fokus/ Policia e buy cialis fedex shipping Shkodres publikon emrat e cialis fast delivery usa te a... » Lidhur me incidentet e order cialis no rx rënda të ndodhura në stadiu...
Ne Fokus / "Lufte" ne Shkoder, gjakoset Refik Hali... » Bilanc “lufte” në Shkodër pas ndeshjes Vllaznia-Ti...
Kategoria Superiore/ Elbasani - Teuta 1-5 » Elbasani shkatërrohet nga Teuta ELBASANI-TEUTA&nb...
Mergjyshi:Po punohet per te rrezuar Besen » Artan Mergjyshi,trajneri i Beses u tregua shume i ...
E premte, 19 Shtator 2014
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Edgar Çani,Shqiperi dua te luaj me ty!
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 05 Shkurt 2011 20:54    pdf Shtyp Email
edgar_caniEdgar Çani 22 vjecari shqipetar qe luan si sulmues me ekipin e viagra samples Modenes ne Serine B Italiane ka shprehur hapur deshiren per te luajtur me perfaqesuesen tone,perkunder zerave qe e buy cialis online conin ate me ekipin e Shpreses se Italise.Ai vleresohet si nje zevendesues i denje i Bogdanit.
Ai u shpreh se "Dua te luaj me kombetaren e vendit tim pavaresisht se jam rritur ne Itali,per kete nuk kam dyshuar asnjehere,por une pres qe autoritet qe pergjigjen per kete sektor te me bejne ftese per te luajtur me vendin tim Shqiperine",ka perfunduar talenti Çani.

Skerdilaid Sul
ozeqi

Comments (0)

Subscribe to buying cialis online this comment's feed

Write comment

You must be logged in to buy canadian viagra post a comment. Please register if you do not have an account yet.

busy
komente