HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Gilberto:Shenova gol shume te rendesishem por nuk ishte ndeshja ime me e mire
nga Albaniassocer   E premte, 07 Shkurt 2014 22:30   pdfShtypEmail

tirana stervitjeNdihemi mire sepse fituam dhe ja arritem qellimit tone.Ne Kruje kam luajtur mire mire se sonte.Nuk fjeta shume mire mbreme dhe nuk arrita te jap maksimumin.Arrita te shenoj golin trepishe dhe kjo me kenaqe tej maset.Nuk isha i qete gjate nates se kaluar dhe nuk fjeta shume sepse isha shum i emocjonuar per kete ndeshje.


busy
komente